Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Αννούλα άκου τον πόνο της Γιαννάκου και ρώτα τον Αρσένη τι σε περιμένει.. ΖΩΟ Γαμώ το σπίτι σου

 

  Πείτε ένα γεια..

Πήγαινε κάτω 
+6
Nikolas77
mikroastos
F. Castro
Crazy Ivann
vaggos17
boucq
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
boucq

boucq


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΚυρ Απρ 10, 2011 5:22 pm

Βάζω εδώ το δικό μου
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2889821
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vaggos17




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2011

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΠαρ Απρ 22, 2011 2:37 am

kαλημερα! Ειμαι o vaggos17! Kαι μολις ολοκληρωσα την εγγραφη μου! Κατ'αρχας θα ηθελα να ευχηθω μια αγωνιστικη και ανανεωτικη περιοδο για ολους μας! Επισης, Να εχετε καλο Πασχα και να περασετε ομορφα με αγαπημενα προσωπα! Αυτα τα ολιγα απο μενα! Θα επανελθω δριμυτερος..Razz:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy Ivann

Crazy Ivann


Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011
Ηλικία : 41

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΠαρ Απρ 22, 2011 3:00 am

Καλως ήρθες φίλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
F. Castro




Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΠαρ Απρ 22, 2011 5:58 am

Καλως ηρθατε μαγκες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikroastos

mikroastos


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2010

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΠαρ Απρ 22, 2011 7:07 am

Καλώς ήρθες Vaggos17. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikolas77




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΚυρ Απρ 24, 2011 4:46 pm

Γεια σας παιδιά, με θυμάστε; Ήμουν μέλος του LSP για κάμποσο καιρό (με μινιμουμ δραστηριότητα ομολογουμένως) και του παλιού φόρουμ. Εγκατέλειψα το παιχνίδι πριν από αρκετό καιρό. Αν και δεν μου έλειψε το παιχνίδι - για να πω την αλήθεια - είπα να πεταχτώ για να δω πως τα πηγαίνετε και να πω ένα γεια στους παλιούς συντρόφους. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy Ivann

Crazy Ivann


Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011
Ηλικία : 41

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΚυρ Απρ 24, 2011 5:15 pm

A ρε Νικόλα τεράστιε!!!!!
Να επανέλθεις άμεσα. Περισσότερο από ποτέ χρειαζόμαστε την φωνή σου. Δυστυχώς λόγω εσωκομματικής μαλακίας δεν έχουμε πια πρόσβαση στο παλιό μας φόρουμ. Όμως το κείμενο της αποχώρησής σου ίσως ήταν ότι καλύτερο έχω διαβάσει.


ΥΓ. Ένας admin να δώσει πλήρη πρόσβαση στον Νικόλα αν δεν έχει ήδη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikolas77




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΔευ Απρ 25, 2011 7:46 am

Γεια σου ρε Crazy Ivann!! Τι κάνεις; Όλα καλά;
Ναι, θυμάμαι ότι πριν να τα παρατήσω γινότανκουβέντα για αλλαγή φόρουμ. Έτσι έψαξα στο google λιγάκι και σας βρήκα. Ψιλοδιάβασα τι παίχτηκε με το παλιό φόρουμ σε ένα άρθρο του Κλάρα.
Έφυγα από το παιχνίδι και βρήκα την υγειά μου ρε συ. Χωρίς καμία διάθεση ελιτισμού, to erepublik είχε καταντήσει πινακοθήκη διαταραγμένων προσωπικοτήτων και εκκολαπτήριο φασιστών.
Πότε γίνονται εκλογές; Μετά τις εκλογές θα ξαναμπω με τον λογαριασμό μου για να διαβάσω τι παίχτηκε μη βγούνε πάλι καλοθελητές και πουνε για ζόμπι και μαλακίες όπως έκαναμ και παλιότερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy Ivann

Crazy Ivann


Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011
Ηλικία : 41

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΔευ Απρ 25, 2011 2:52 pm

Να μπεις όποτε θες. Ξέρεις ότι θα είσαι πάντα ευπρόσδεκτος. Και να μην αφήνεις κανέναν καλοθελητή να σου υποδυκνύει τι θα κάνεις.

Τα δικά μας.....είναι τα κλασσικά συμπτώματα εσωστρέφειας και μιζέριας της Αριστεράς. Κατά τα άλλα όλα καλά.

Καλως ήρθες αδερφέ και ελπίζω αυτή την φορά να μείνεις λίγο παραπάνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zervakus

zervakus


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Ηλικία : 41

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΤρι Απρ 26, 2011 12:44 am

που χαθηκες εσυ ρε! καλως ηρθες Νικολα! θα χαιρομασταν να σε ξανα βλεπαμε ενεργο παντως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsikaboum

Tsikaboum


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2011

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΣαβ Μάης 07, 2011 4:06 am

Γεια σας είμαι ο Κώστας, ξεκίνησα πριν ένα μήνα να παίζω erepuplik και έγινα μέλος του LSP πριν 2-3 μέρες.

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4653088
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kostis7

Kostis7


Αριθμός μηνυμάτων : 170
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : Πίσω σου

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΣαβ Μάης 07, 2011 5:46 am

Καλώς μας βρήκες και σε βρήκαμε φίλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy Ivann

Crazy Ivann


Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011
Ηλικία : 41

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΣαβ Μάης 07, 2011 6:00 am

Tsikaboum κι ολα γυρίζουν στο κεφάλι μου??? Θεούλης ρε!! Καλως ήρθες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lord Hexblade

Lord Hexblade


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 29/03/2011

 Πείτε ένα γεια.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πείτε ένα γεια..    Πείτε ένα γεια.. EmptyΣαβ Μάης 07, 2011 3:56 pm

eipa na pw ena geiaaaaaaaaaaaa !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πείτε ένα γεια..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πείτε ένα γεια..
» Γεια σας!!!!!!!!
» Γεια χαρα αληταραδες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΝΟΙΧΤΟ ΦΟΡΟΥΜ :: Καλωσόρισμα-
Μετάβαση σε: