Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Αννούλα άκου τον πόνο της Γιαννάκου και ρώτα τον Αρσένη τι σε περιμένει.. ΖΩΟ Γαμώ το σπίτι σου

 

 Αρχαιρεσίες κόμματος

Πήγαινε κάτω 
+3
mikroastos
Tasos
Orfeas Tsakalos
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Orfeas Tsakalos




Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΚυρ Σεπ 18, 2011 3:33 am

Λοιπόν παίδες να οργανωθούμε λίγο. Το κόμμα αργοπεθαίνει, χρειάζεται αναγέννηση.

1. Πρέπει να μετρηθούμε, μας βλέπω λιγότερους από 10.
2. Πρέπει να αναννεώσουμε το καταστατικό μας.
3. Πρέπει να θέσουμε υπεύθυνους τομέων, να αρχίσουμε την αρθρογραφία, να φτιαξουμε μια πολιτική.
4. Πρέπει να ξαναγίνουμε κόμμα.

Όποιος έχει την διάθεση ας δηλώσει συμμετοχή, εδώ κάτω να το συζητήσουμε. Δεν αντέχω άλλο το LSP σε αυτήν την κατάσταση.

Στο κάτω κάτω της γραφής, αν δεν κάνουμε κάτι, ας μαζευτούμε όλοι σε ένα κόμμα, όπως έχει προτείνει ο stefen, μπας και κάνουμε προκοπή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tasos




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΚυρ Σεπ 18, 2011 6:33 am

Καλησπέρα. Είμαι ένα παλιό μέλος του Lsp, μα τον τελευταίο καιρό (και για αρκετό καιρό) είχα σταματήσει να ασχολούμε με την e- Ελλάδα λόγω πραγματικών υποχρεώσεων. Αν και αυτές παραμένουν, θα ήθελα, όσο μπορώ, να βοηθήσω για στην αναγέννηση του κόμματος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikroastos

mikroastos


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2010

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΚυρ Σεπ 18, 2011 12:46 pm

Χαίρομαι για το κέφι και τη διάθεση που έχεις.
Είμαι στη διάθεση σου για ότι χρειαστείς.
Αλλά δεν πρόκειται να ασχοληθώ πάρα πολύ. Πλέον για μένα δεν έχει ιδιαίτερο νόημα το παιχνίδι και εκτός των άλλων έχω τα δικά μου rl θέματα για να ασχοληθώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsikaboum

Tsikaboum


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΚυρ Σεπ 18, 2011 4:40 pm

Έγω πάντως είμαι μέσα. Προς το παρόν, έχω πολύ ελεύθερο χρόνο (λόγω καταλήψεων), οπότε θα βοηθήσω όσο μπορώ.


ΥΓ: Δεν έχω μεγάλη εμπειρία στο παιχνίδι και θέλω να μάθω πως λειτουργούν 2-3 πράγματα. Θα μπω κάποια στιγμή στο chat να τα πουμε λίγο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Atreas




Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΤρι Σεπ 20, 2011 2:10 am

ρε παιδια ειχαμε πει σε καποια στιγμη για συνενωση της η-αριστερας, τι θα γινει τελικα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Orfeas Tsakalos




Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΤρι Σεπ 20, 2011 3:51 am

Είμαστε σίγουροι, στο να προχωρήσουμε σε αυτή την συνένωση;

Υπάρχει thread, που άνοιξα με μήνυμα του προέδρου του SDU. Εγώ μας δίνω περιθώριο ένα μήνα ακόμα...αν δεν βγάλουμε κάποια άκρη (που προς τα εκει τείνουμε) προσχωρούμε στην συνένωση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Atreas




Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΤρι Σεπ 20, 2011 1:51 pm

πρεπει να γινουμε πραγματιστες, το λσπ δεν το βλεπω να προχωραει μονο του, ειμαστε 5 ενεργα(?) ατομα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Orfeas Tsakalos




Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 12:48 am

Για αυτό άνοιξα αυτό το τόπικ...για να μας μετρησω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Orfeas Tsakalos




Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 12:54 am

Πρέπει να σκεφτούμε πως θα γίνει αυτή η μετάβαση....

Επίσης θα πρέπει να ενημερώσουμε κάποια ιστορικα μέλη του LSP, που δεν είναι τώρα στο κόμμα για αυτήν την τάση...

Νομίζω ότι το LSP είναι αρκετά ιστορικό για να υποστεί ένα απλό PTO...ετσι δεν είναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Atreas




Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 3:05 am

εννοεις οτι αν μετακομισουμε καπου αλλου φοβασαι τι θα γινει στο κομμα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Orfeas Tsakalos




Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 3:23 am

Ναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarle

scarle


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΠεμ Σεπ 22, 2011 2:50 pm

Το LSP το πονάω απο την αρχή που ξεκίνησα το παιχνίδι. Επειδή βλέπω οτι δεν είναι αρκετά άτομα ενεργά - λογικό άν σκεφτεί κανείς και την υποβάθμιση των κομμάτων στο παιχνίδι - προτείνω την δράση μας σε ένα πλέον ενιαίο κόμμα της αριστεράς (βλ. πρόταση Stefen).
Ίσως οι συναισθηματισμοί να μήν φτάνουν για να κρατήσουμε το κόμμα ζωντανό και ακμαίο! Ας το συζητήσουμε και ας πούμε την άποψή μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Orfeas Tsakalos




Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΠαρ Σεπ 23, 2011 5:48 am

Δεν νομίζω ότι χωράνε πολλές απόψεις στο θέμα. Είναι μονόδρομος η συνένωση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Atreas




Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΠαρ Σεπ 23, 2011 11:00 am

ο ΣΣ καλα τα λεει στο φορουμ το κοινο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarle

scarle


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΠαρ Σεπ 23, 2011 12:53 pm

Παίδες γράψτε την άποψή σας στο κοινο forum όλοι! Τι περιμένετε? Να βρέξει? Ακόμα και άν διαφωνείτε, γράψτε το! Μήν σκουριάζουμε! Ή τώρα ή ποτέ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antidrasi3

antidrasi3


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Αρχαιρεσίες κόμματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρχαιρεσίες κόμματος   Αρχαιρεσίες κόμματος EmptyΚυρ Σεπ 25, 2011 9:50 am

Συντροφοι...
καλησπερα...
εγώ δεν τα πάω καλα με τα φόρουμ...
λυπάμε...
οποτε ότι εχω να πώ θα το πώ εδω... και ας το "κουνήσετε" οπου θελετε...
Το LSP σίγουρα αργοπεθαίνει... την χαριστική βολή περιμένουμε....
απο την στιγμή που γίνανε τα MU και σταμάτισε η λειτουργία της MILITIA άλλος ένα σύνδεσμος και συνδετικός κρίκος των μελών αλλά και των υπολοίπων e-Ελλήνων έσπασε...!
Ηταν γεγονός πώς η Μιλίτσια μας "ενωνε" σε ακόμα ένα κοινό σκοπό...τωρα σκορπισμένοι στους 4-5-10 ανέμους πολεμαμε να το κρατήσουμε ζωντανό...!
Συντροφοι ...!!! " Δεν κλάνει ο πεθαμένος" λέγανε στο χωριό μου...
μόνο αν δημιουργηθεί ένας κοινός φορέας ίσως κανουμε κάτι...
μόνο αν δημιουργηθεί και Πολιτική Στρατιωτική Μονάδα θα υπάρχουν δεσμοι...!
το κακό της Αριστεράς... ειναι ηΙΔΙΑ η Αριστερα...! η Ελευθερία και η πολυφωνία της...!
μόλις κατανοήσουμε ότι και εμείς αλλα και ο άλλος μπορεί να έχουν δίκιο... και κάτσουμε μαζί και τα "μιλήσουμε" τοτε ίσως υπάρχει ελπίδα...! μόλις μάθουμε να ακούμε και να δοκιμάζουμε εμείς πρώτοι την "άλλη" άποψη αντι να προσπαθούμε να "πείσουμε" τους άλλους ότι η δικιά μας ειναι σωστή Τότε κατα την προσωπική μου γνώμη ίσως μπορέσουμε να κάνουμε κατι....!
θα διαθέσω όσο χρόνο μπορώ να διαθέσω... θα ειμαι εδώ και θα το παλέψω σε ότι και να δημιουργηθεί μέσα απο αυτήν την διεργασία... έχω μάθει στην ζωή μου να "ακολουθώ" όλα αυτά που πιστεύω... δωστε μου λοιπον την δυνατότητα να "δημιουργήσουμε ΠΙΣΤΗ"

ευχαριστω
antidrasi3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αρχαιρεσίες κόμματος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πρόβλημα με τα orgs , forum και chat του κόμματος !!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΝΟΙΧΤΟ ΦΟΡΟΥΜ :: LSP-
Μετάβαση σε: