Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Αννούλα άκου τον πόνο της Γιαννάκου και ρώτα τον Αρσένη τι σε περιμένει.. ΖΩΟ Γαμώ το σπίτι σου

 

 Επειγον!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
F. Castro




Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

Επειγον!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Επειγον!!!!!!   Επειγον!!!!!! EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 6:02 am

Συντρολλοι και συναγωνιστες, για αλλη μια φορα, μεσα στον καυσωνα του καλοκαιριου, εκει που ολοι δεν ξερετε τι να κανετε, εχετε βαρεθει την ρουτινα της πολης και την σαπιλα της ζεστης, ο αγαπημενος σας φιλος και συντροφος, Γιωργος, ερχεται να σας σωσει:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Enjoy!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikroastos

mikroastos


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2010

Επειγον!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επειγον!!!!!!   Επειγον!!!!!! EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 1:26 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy Ivann

Crazy Ivann


Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011
Ηλικία : 41

Επειγον!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επειγον!!!!!!   Επειγον!!!!!! EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 6:52 am

Το έχω δει εδώ και 2-3 μέρες. Είναι τόσο σιχαμένο που νομίζω ότι λερώνει την οθόνη του pc μου από μέσα κάθε φορά που το ανοίγω. Σιχαίνομαι να τρολλάρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επειγον!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΝΟΙΧΤΟ ΦΟΡΟΥΜ :: RL Discussion-
Μετάβαση σε: